Strona główna/O szkole/Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Dodatkowe zajęcia prowadzone przez nauczycieli

WYKAZ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ

  1. Kółko wokalne - Irena Witek - Bugla - kl IIa,b - środa 12.45-13.30

                                                                 Kl IIIa - środa 11.45-12.30

                                                                  Kl IIIb poniedziałek - 11.45-12.30

  1. Kółko języka niemieckiego - Katarzyna Trzęsimiech - czwartek 7.10-7.55
  2. Kółko języka angielskiego - Katarzyna Trzęsimiech - środa 7.10-7.55
  3. Kółko języka angielskiego - Joanna Tomala - kl VI -środa 13.40-14.25
  4. SKS - Joanna Stabla - kl VI - poniedziałek - 14 35-15.20

                                      Kl V - piątek - 12.45-13.30

  1. SKS - Janina Fojcik - wtorek - 14.30-16.15
  2. Kółko plastyczne - Janina Fojcik - środa 8.00-8.45
  3. Kółko języka polskiego- Czesława Kolarska - kl VIII -poniedziałek 7.10-7.55
  4. Kółko historyczne - Mariusz Bednorz - poniedziałek 14.35 - 15.20
  5. Kółko wokalne - Karina Kuśnierz - kl I - piątek 11.45-12.30

                                                            Kl V - piątek 8.00-8.45

  1. Kółko matematyczne - Ewa Malina kl V - wtorek 8.00-8.45

                                                           Kl VI - środa - 7.10-7.55

  1. Kółko języka angielskiego - Anna Grzonka VII - środa - 7.10-7.55
  2. Kółko Chemiczne - Dorota Popela - czwartek - 7.10-7.55
  3. Kółko fizyczne - Dorota Popela - poniedziałek 7.10-7.55
  4. Kółko plastyczne - Ewa Kubica kl Ib - poniedziałek 11.45-12.30
  5. Kółko taneczne - Danuta Jęczmionka - kl IIIb - wtorek 11.45-12.30
  6. Kółko przyrodnicze - Monika Paloc - kl IIIa - poniedziałek 12.45-13.30
  7. Kółko przyrodnicze - Urszula Chłapek - kl IIb - wtorek 11.45-12.30
  8. Kółko chemiczne - Aleksandra Frączek - kl VIIIa -środa 14.35-15.20
  9. Kółko kulinarne - Olga Nachlik - kl IIb - piątek 12.45-14.25
  10. Baseny- klasy II i III- czwartki od 12.00 do 13.00
  11.  Baseny - klasy I - piątki od 11.00 do 12.00
do góry